main-board_resim.upload
5 tane fıkra bu konuda ?di=A972
main-board_resim.upload
5 tane fıkra bu konuda ?di=A972
main-board_resim.upload
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

main-board_resim.upload

karakayapaylasim

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapFacebook hayran sayfamız

5 tane fıkra bu konuda

YazarMesaj
karakaya26
Admin'

Admin'
karakaya26

Rep Puanı : 10

5 tane fıkra bu konuda Empty
MesajKonu: 5 tane fıkra bu konuda   5 tane fıkra bu konuda Icon_minitimeC.tesi Tem. 02, 2011 8:20 am

1-Ne satıyorsun?

İki ortak o gün açılacak mağazalarını açılışa yetiştirememişler, o telaş ve sıkıntıyla içeride rafları düzenlemeye çalışırken ortaklardan biri “Allah kahretsin..!” demiş, “Şimdi biri gelip ‘ne satıyorsunuz? ’ diyecek diye inan mideme kramp giriyor.” Gerçekten tam 2 dakika sonra meraklı adamın biri burnunu vitrine dayayarak görebildiği her köşeyi detaylı incelemiş, camı parmaklarının arasına sıkıştırdığı bozuk parayla çıtlatarak yüksek sesle “Ne satıyorsunuz?” diye bağırmış. “Öküz satıyoruz öküz” demiş ortaklardan biri hayli sinirlenerek. “Aferin size” demiş meraklı adam duraksamadan, “Mükemmel satıcılarmışsınız.. baksanıza dükkanınızda sadece iki tane kalmış..! ”

2-Vitrindeki araba

Adam otomobil galerisinin müdürünü telefonla arayarak “Çok affedersiniz, karım biraz önce aradı, sizinle vitrininizdeki Volkswagen Golf hakkında görüşmek istiyor” demiş. “Bizim vitrinimizde Volkswagen Golf marka araba yok ki?” diye cevap vermiş mağaza müdürü. “İşte o da sizinle o konuyu görüşecek” demiş adam sıkılarak, “Kendisi biraz önce aradı ve şu anda var..! ”

3-Nereden buldun?

65 yaşındaki adam 20 yaşında bir kızla arkadaşlık etmeye başlamış, ona yavaş yavaş aşık olduğunu hissedince soluğu hemen psikoloğunda almış “Benimle çıktığım kız arasında 40 yaş fark olması normal mi? ” diye. “Aa?” diye hayretle şaşırmış psikoloğu “Pes yahu” demiş gülerek, “105 yaşındaki kadını da nerden buldun?”

4-Kötü hava

Karım bana “Hadi git ekmek al da gel” dedi. “Nee?” dedim “Bu havada dışarı çıkılır mı? Yahu insan köpeğini bile bu havada göndermez” Bana “Öff, uzatma” dedi “Giderken sana ‘Yanına köpeği de al’ dedik sanki?.. ”

5-Akbaba

Kayınvalide damada “Ayıp damat” demiş sinir içinde, “Bana sanki bir akbabaymışım gibi davranıyorsun..! ” Damat “Olur mu hiç efendim” demiş saygıyla, “Haksızlık ediyorsunuz.. Akbabalar insanı didikleyip yemek için en azından ölmelerini beklerler..!”
http://[IMG]https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/2vwzmmo.png[/IMG]

5 tane fıkra bu konuda
1 sayfadaki 1 sayfası